Jak sprawdzić datę produkcji akumulatora

Pobierz

Kilka słów o europejskim …W dzisiejszym odcinku prezentujemy jak odczytać datę produkcji z akumulatorów rozruchowych marki BPower, które stają się coraz bardziej popularnym produktem na …Witam Mam pytanko, może ktoś wie jak odczytać datę produkcji akumulatora w moim cieniu jest tam coś takiego "11 12 89 " Wie ktoś co to oznacza?. F …właśnie w chwili pisania tego postu ładuje mi sie akumulator z mojej rocznej Yariski podobno mam go ładować 12h małym prądem zobaczymy czy ponownie zaświeci sięzielona …1.. Kod silnika: M47N.. Data dodania: 28-07-2020 Oznaczenia na akumulatorach nie są ustandaryzowane jak na przykład te znajdujące się na …W przypadku akumulatorów wydawanych dealerom samochodowym i fabrykom samochodowym producent Varta podaje datę produkcji na ujemnym terminalu jako: 2 cyfry u …Tematy o odczytać data produkcja akumulator, Duracell Advanced AD72 - Odczytanie daty produkcji akumulatora, Data produkcji akumulatorów Topla …2nd digit: Date ("E" is 15th day ; 1, 2 is 2… , 10 is A, 11 is B…) 3rd digit: Serial No.. Na przykład F 10 oznacza, że akumulator …Jak odczytać datę produkcji akumulatora Varta i Bosch Należy odczytać czwartą, piątą i szóstą cyfrę z kodu produkcji i sprawdzić w poniższej tabeli.. Jego umiejscowienie, jak i sposób zapisu także różnią się w zależności od …Sprawdzam datę produkcji akumulatorów w markecie: VARTA [Cz. 3] - YouTube..

Czy dobrze odczytuję datę produkcji?

Można się kierować …Jak odczytać datę produkcji z akumulatorów Jenox Gold i Jenox Classic.. znak 4 to rok znaki 5 i 6 to miesiąc: 81 - styczeń 82 - luty 83 - marzec 84 - kwiecień 85 - maj …Od pewnego czasu miesiąc i rok wytworzenia baterii jest zwykle kodowany w ciągu cyfr.. Zwykle pierwsze nadrukowane lub wypalone znaki to skrót zakładu, w którym …Re: Jak sprawdzić datę produkcji akumulatora?. 389 - wyprodukowano we wrześniu 2003.. Numer przenośnika taśmowego.. Litera …Kod daty produkcji oznacza miesiąc wyprodukowania akumulatora i rok.. Dzięki zwartej budowie …Moje BMW: 320d.. W przypadku akumulatorów marki Jenox data produkcji jest zakodowana w 10 cyfrowym kodzie …Szukać go należy na obudowie akumulatora i to w nim zaszyfrowana jest data produkcji.. Witam pomógłby mi ktoś w rozszyfrowaniu daty produkcji akumulatora w mojej e46 320d.. #DataProdukcjiAkumulatora 2021, Sierpień W niektórych przypadkach właściciel …Tak więc, jeśli wiesz, jak określić datę produkcji baterii, zawsze możesz kupić tylko wysokiej jakości iw pełni funkcjonalną baterię.. Ja na swojej znalazłem dwa numery - wybity A2016K i na przodzie na …Toyota Klub - Akumulator yuasa gdzie jest data produkcji.W przypadku akumulatora Volvo/Bosch Pierwsze trzy znaki to kod zakładu produkcyjnego kolejne trzy to kod daty produkcji, kolejne to szychta i pozostałe dalsze …Topla stosuje 14-cyfrowy kod, gdzie trzecia i czwarta cyfra to rok produkcji, a piąta i szósta to numer tygodnia..

Funkcje produkcji.

W Varcie możesz sprawdzić to po kolorze …Akumulatory Optima, mają bardzo mały opór wewnętrzny, co przekłada się na większą moc startową akumulatora i lepsze charakterystyki ładowania.. Data produkcji każdego akumulatora musi być, zgodnie z prawem, umieszczona na jego …Kod daty produkcji oznacza rok i miesiąc wyprodukowania akumulatora.. na każdym akumulatorze na górnej pokrywie jest wytłoczony długi numer akumulatora, w którym pod pozycją 4,5,6 zawiera się kod daty produkcji.. Bo wygląda na to że ma już 11 miesięcy.. Ja pisałem i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.. « Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2012, 07:03:14 pm ».. Dodam że … Przykładowy kod …Od tego czasu producenci akumulatorów Bosch zmienili zasady oznaczania daty wydania: 1 znak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt