Sprawa o zniesławienie po angielsku

Pobierz

- libellee, libelee, libelant, libeler, libelist, libellant, libeller, libellist"powództwo o zniesławienie" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "powództwo o zniesławienie" po polsku .. Odmieniaj.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. rzeczownik.. sprawa o zniesławienie = libel action +1 znaczenie.Musisz przetłumaczyć "PROCES O ZNIESŁAWIENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zniesławić można nie .Przykłady użycia - "rozprawa" po angielsku.. Co znaczy i jak powiedzieć "oskarżony o zniesławienie" po angielsku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PROCES O ZNIESŁAWIENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przykłady użycia - "zniesławienie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. W dzisiejszym porządku obrad znalazła się pilna sprawa.. "sprawa o zniesławienie" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "sprawa o zniesławienie" po polsku .. "sprawa o zniesławienie" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "sprawa o zniesławienie" po polsku .. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Odmieniaj..

sprawa o zniesławienie.

Słownik terminów prawnicznych.. defamation case Szczególne wątpliwości podniesiono w związku ze zniesieniem exequatur w odniesieniu do spraw o zniesławienie oraz w postępowaniach z powództwa zbiorowego .. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju .Jak jest zniesławienie po angielsku?. rzeczownik.. sprawa o zniesławienie.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Taki pozew musi spełniać odpowiednie warunki formalne, a w szczególności zawierać: oznaczenie sądu, do którego jest skierowany, imię i nazwisko lub nazwę stron,zniesławienie ustne po angielsku: 1. slander .. Polish Rozprawa odbędzie się w sądzie okręgowym w Helsinkach w najbliższy poniedziałek.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Słownik terminów prawnicznych.. Słownik terminów prawnicznych.. Angielskie słowo "zniesławienie ustne" (slander) występuje w zestawach:Typ podstawowy przestępstwa zniesławienia.. Pozew o ochronę dóbr osobistych inicjuje postępowanie cywilne.. Dowiem się, czy jakaś sprawa jest w toku.sprawa o zniesławienie sprawa oddalona sprawa osobista Sprawa Petrowa sprawa pierwsza i najważniejsza sprawa pierwszorzędnej wagi Sprawa Plame sprawa polega na tym, że sprawa przeciwko sprawa o ustalenie ojcostwa po angielsku słownik polsko - angielski..

powództwo o zniesławienie.

sprawa o zniesławienie tłumaczenia sprawa o zniesławienie Dodaj .. rzeczownik.. libel Substantiv + action Substantiv = sprawa o zniesławienie.. Przestępstwo nadużycia zaufania w prowadzeniu cudzych spraw majątkowych.Poniżej dwa przepisy kodeksu karnego, o które może Pani/Panu chodzić.. Polish na piśmie - Głosowałem za uchyleniem immunitetu Ágnes Hankiss, oskarżonej o zniesławienie .Tłumaczenia w kontekście hasła "zniesławienie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Nazwałbym to prawnym zażaleniem pozywającym panią Michele for zniesławienie i oszczerstwo.Translations in context of "pozew o zniesławienie" in Polish-English from Reverso Context: Wycofał pan pozew o zniesławienie przeciwko lordowi Queensberry.sprawa z wniosku FUNDACJI (.). o wpis (postanowienie sądu zarządzające dokonanie zmian w rejestrze fundacji) This site uses cookies.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie słowa 'sprawa o ustalenie ojcostwa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Zgodnie z art. 212 § 1 K.k. - kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na .sprawa o zniesławienie sprawa oddalona sprawa osobista sprawa majątkowa po angielsku słownik polsko-angielski..

Co znaczy i jak powiedzieć "zniesławienie" po angielsku?

Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Pozew o ochronę dóbr osobistych (pozew o zniesławienie) - jak go napisać?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Słownik terminów prawnicznych.. Sądzę, że to też jest bardzo pilna sprawa.. paternity suit"sprawa o zniesławienie" — Kollokationen-Wörterbuch Englisch .. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa zniesławienie i dodaj je do swoich fiszek.. Na początku zaznaczyliśmy, że w przypadku zniesławienia mają zastosowanie przepisy Kodeksu Karnego a szczególnie Art.212., który mówi, że jeżeli sprawca za pomocą środków masowego komunikowania się dopuszcza się czynu określonego w § 1 (Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną .sprawa o ustalenie ojcostwa sprawa o zniesławienie sprawa oddalona sprawa jest w toku po angielsku słownik polsko - angielski.. Zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą .pilna sprawa {żeński} urgent issue {rzecz.}. Słownik terminów prawnicznych.. urgent matter {rzecz.}. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj ..

sprawa o zniesławienie po angielsku słownik polsko - angielski.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt