Jak wypełnić deklaracja pasażera dla celów ochrony zdrowia

Pobierz

Na niej zaznaczono czerwonym kółkiem: "Data wydania: 20.02.2018 r.".. deklaracja: wzór: Deklaracja pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego (SDF) • Wymagane jest posiadanie 2 uzupełnionych sztuk formularza na osobę (po 1 sztuce na każdy przelot).. Podanie poniższych informacji pozwoli im na kontakt z Tobą jeśli doszło do narażenia na chorobę zakaźną.. Uzupełnij wszystkie pola obowiązkowe w formularzu (szczegóły znajdziesz w sekcji Co musisz przygotować).. Dokładnie zapoznaj się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi testów, osób zaszczepionych, ozdrowieńców i dzieci.. Każdy dorosły oraz każde dziecko powinno posiadać własny kod QR.. Przed powrotem do Polski z wakacji w Grecji należy wypełnić kartę lokalizacyjną oraz deklarację pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19 (ICAO).. Cel formularza:Karta Lokalizacji Pasażera: W celu ochrony Twojego zdrowia, pracownicy służby zdrowia poproszą Cię o wypełnienie tego formularza jeśli istnieje podejrzenie wystąpienia choroby zakaźnej na pokładzie samolotu, którym leciałeś/łaś.. Numer miejsca 4.. Kliknij w link.. Wypełnij i wydrukuj: kartę lokalizacyjną na lot powrotny z Grecji oraz deklarację pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19 (ICAO): POBIERZ TUTAJDEKLARACJA PASAŻERA DLA CELÓW OCHRONY ZDROWIA PUBLICZNEGO W ZWIĄZKU Z COVID-19 (opracowana na podstawie ICAO State letter EC 6/3 - 20/90) Zaleca się, aby deklaracja o stanie zdrowia znajdowała się na odwrotnej stronie Formularza Lokalizacji Podróżnego..

deklaracja: wzór3.

Data przylotu (rrrr-mm-dd)jest również poproszony o wypełnienie takich dokumentów, jak: - Karta Lokalizacji Pasażera (Passenger Location Form/ PLF), - Deklaracja Pasażera Dla Celów Ochrony Zdrowia Publicznego w związku z. COVID-19 - Poszczególne linie lotnicze również często proszą o wypełnienie DEKLARACJI ZDROWIA.. Wszystkie dane będą zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i użyte jedynie do ochrony zdrowia publicznego.Deklaracja Pasażera Dla Celów Ochrony Zdrowia Publicznego w związku z COVID-19 - wymagane dwie sztuki, na loty w obie strony - Instrukcja Blue Panorama (AMQ) - obowiązkowo należy zakładać maseczki chirurgiczne lub maseczki typu FFP2 oraz FFP3.. Formularz musi wypełnić każdy podróżny - zarówno lecący z miejsc wpisanych na listę czerwoną lub bursztynową, jak i z tych wpisanych na listę zieloną.Pełna nazwa druku to "Deklaracja pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19".. Wytyczne te są różne dla poszczególnych kierunków:Zalecamy by formularz wypełnić wcześniej, nawet 72 h przed wejściem na pokład..

Bardzo ważne jest aby wypełnić ten formularz dokładnie i w całości.

W celu zaznaczenia odstępu pomiędzy wyrazami należy pozostawić puste pole.. Poniżej - cała strona rubryk do wypełnienia:.DEKLARACJA PASAŻERA DLA CELÓW OCHRONY ZDROWIA PUBLICZNEGO W ZWIĄZKU Z COVID-19 (opracowana na podstawie ICAO State letter EC 6/3 - 20/90) Zaleca się, aby deklaracja o stanie zdrowia znajdowała się na odwrotnej stronie Formularza Lokalizacji Podróżnego.. Formularz powinien znajdować się na odwrotnej stronie Karty.Obecnie więc pasażerowie zobowiązani są do wypełniania owego "innego formularza" - czyli deklaracji zdrowia i Karty Lokalizacji Pasażera, która znajduje się na odwrocie deklaracji.. Zapraszamy do Egiptu!Treˆ˘ Deklaracji Zdrowia Na podstawie powyższego listu, Gł˚wny Inspektor Sanitarny we wsp˚łpracy z Urzędem Lotnictwa Cywilnego opracował formularz "Deklaracji pasażera dla cel˚w ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19", kt˚ra stanowi załącznik do Wytycznych GIS/ULC z dnia 7 wrze˝nia 2020 r.Każda osoba, również niepełnoletnia (także niemowlę), musi mieć wypełniony osobny formularz PLF i otrzymać własny kod QR.. FORMULARZ LOKALIZACJI PODRÓŻNYCH DLA CELÓW ZDROWOTNYCH Formularz powinien zostać wypełniony przez jednego pełnoletniego członka każdej rodziny..

Twoje dane będą zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i użyte jedynie do ochrony zdrowia publicznego.

~Dziękujemy, że pomagasz nam chronić Swoje zdrowie 2 0 10.Podczas lotów powrotnych do Polski z zagranicy obowiązkowe jest wypełnienie Kart Lokalizacji Pasażera i Deklaracji Zdrowia.. _____ _____ data podpis Akceptowalne jest jedno oświadczenie przy rezerwacji obejmującej więcej niż jednego pasażera (np. rodzinę).Nowością jest obowiązek wypełnienia Deklaracji pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19 (Deklaracja COVID-19).. Cel formularza: Niniejszy formularz służy wspieraniu organów władzy odpowiedzialnych za zdrowie publiczne poprzez ułatwienie .. Nazwa przewoźnika 2.. Autor: Michał IstelOd soboty 17 lipca osoby przylatujące do Polski z zagranicy muszą wypełnić elektroniczną Kartę Lokalizacji Podróżnego (KLP), która zastępuje dotychczasowe karty papierowe.. Formularz został zawinięty w taki sposób, że widoczny jest prawy dolny róg odwrotnej strony.. INFORMACJE DOTYCZĄCE LOTU: 1.. Należy wypełniać dużymi, drukowanymi literami.. Bardzo ważne jest aby wypełnić ten formularz dokładnie i w całości.. Personel Pokładowy na podstawie obowiązujących przepisów prawa przekazuje Karty Lokalizacji Pasażera i Deklaracje Zdrowia osobie wyznaczonej przez zarządzającego lotniskiem, a ta właściwym miejscowo organom władzy odpowiedzialnym za zdrowie publiczne.przybyciem na lotnisko, jak również gdy zostaną one wykryte na lotnisku, mogą skutkować odmową kontynuowania podróży lotniczej..

Numer lotu 3.Nowością jest obowiązek wypełnienia Deklaracji pasażera dla celów ochrony zdrowia publicznego w związku z COVID-19 (Deklaracja COVID-19).

Wypełnione dokumenty będą zbierane w samolocie.Po wypełnieniu wniosku przychodzi na maila potiwerdzenie wypełnienia formularza, ale sam kod QR przychod o północy w dniu wylotu.. Przykładowo: jeśli rezerwujesz bilety dla 5 osób, to każdy z pasażerów, który będzie z Tobą podróżował musi wypełnić wymagane dokumenty.Oraz lakoniczne zdanie: "Twoje dane będą zabezpieczone zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i użyte jedynie do ochrony zdrowia publicznego".. Przekaż ją przed wylotem naszemu przedstawicielowi na lotnisku.. Należy wypełniać dużymi, drukowanymi literami.. Otrzymasz maila z linkiem do formularza.. Bardzo ważne jest aby wypełnić ten formularz dokładnie i w całości.DEKLARACJA PASAŻERA DLA CELÓW OCHRONY ZDROWIA PUBLICZNEGO W ZWIĄZKU Z COVID-19 (opracowana na podstawie ICAO State letter EC 6/3 - 20/90) Zaleca się, aby deklaracja o stanie zdrowia znajdowała się na odwrotnej stronie Formularza Lokalizacji Podróżnego.. INFORMACJE DOTYCZĄCE LOTU: 1.. Formularz powinien znajdować się na odwrotnej stronie Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP).. z 2019 r. poz. 59), Państwowa Inspekcja Sanitarna jest powołana do realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego, w szczególności poprzez sprawowanie nadzoru nad warunkami higieny środowiska w celu ochrony zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym .Karta Lokalizacji Pasażera pozwoli pracownikom służby zdrowia na kontakt w razie uzasadnionego przypuszczenia narażenia na chorobę zakaźną.. Za przygotowanie i zebranie druków KLP i Deklaracji COVID-19 odpowiada przewoźnik lotniczy.W celu ochrony Twojego zdrowia, w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, pracownicy służby zdrowia poproszą Cię o wypełnienie tego formularza.. Nazwa przewoźnika 2.. Pobierz i wypełnij "Deklarację Zdrowia Rainbow" dla każdej osoby podróżującej.. W formularzu .Formularz powinien zostać wypełniony przez jednego pełnoletniego członka każdej rodziny.. Kliknij Potwierdź e-mail.. Zaakceptuj wszystkie zgody i oświadczenia.Karta lokalizacji pasażera (PLF) • Wymagane jest posiadanie 2 uzupełnionych sztuk formularza na osobę (po 1 sztuce na każdy przelot).. Kliknij Wypełnij formularz.. Pasażerowie są zobowiązani do posiadania odpowiedniej liczby maseczek na czas podróży.Karta Lokalizacji Podróżnego - jak wypełnić?. Podanie poniższych informacji pozwoli pracownikom służbyZgodnie z art. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt